Co w telewizji

Wpisy

 • piątek, 19 kwietnia 2013
  • Mission: Impossible w TVN

   Chyba każdy już widział ten film tyle razy co Kewina w święta, ale i tak każdy z chęcią go jeszcze raz obejrzy, gdy nadaży się ku temu okazja. Dziś na kanale telewizyjnym TVN o godzinie 22.30 (zaraz po Zmierzch Zaćmienie) będzie można obejrzeć Toma Cruisa w "Mission: Impossible". Jeśli ktoś się uchował przed tym filmem to poniżej znajdzie krótki opis:

    

   Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał. 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   wateusz
   Czas publikacji:
   piątek, 19 kwietnia 2013 14:56
 • środa, 27 marca 2013
  • Dwa filmy na środę i czwartek

   W dzisiejszym artykule mam zamiar przedstawić również ciekawe filmy, które będą w telewizji w środę i czwartek. Wyłoniłem dwa, które moim zdaniem są warte uwagi oraz poświęcenia czasu. Pierwszy film topt. "Kolekcjoner" i komedia "Nie zadzieraj z fryzjerem". Filmy nie mają ze sobą nic wspólnego jednakże jest to celowe, gdyż gusty filmowe są różne a więc ktoś będzie miał chęć obejrzeć krymiał, a a ktoś inny na przyjemną i śmieszną komedię z Adamem Sandlerem. 


   Środa – 27 marca 2013:
   Kolekcjoner (Polsat, godz. 20:40) - Poruszony wiadomością o zaginięciu swej siostrzenicy, detektyw i psycholog sądowy Alex Cross (Morgan Freeman) przyjeżdża do Durham, miasta w którym studiował. Przez policję i władze uczelni traktowany jest jak intruz, ale nieoczekiwanie zyskuje sojuszniczkę. Dr Kate McTiernan (Ashley Judd) także została porwana, ale udało się jej zbiec. Psychopata używający kryptonimu Casanova rzuca wyzwanie Crossowi. Zaczyna się wyścig z czasem. Analizując sposób działania przestępcy detektyw wpada na trop człowieka, który mógłby być porywaczem. Trop jest fałszywy, chociaż daje cenne wskazówki. Osaczany Casanova odsłania twarz: koszmar staje się realnością.


   Czwartek – 28 marca 2013:
   Nie zadzieraj z fryzjerem (TVN, godz. 22:30) - Przezabawny komik (Adam Sandler) wciela się tym razem w Zohana - przystojnego izraelskiego komandosa perfekcyjnie wyszkolonego i zabójczo niebezpiecznego. Zohan, który ma w końcu dość swojej profesji postanawia upozorować własną śmierć aby potem udać się do Nowego Jorku i wieść bezpieczne życie w roli swych marzeń - fryzjera. Zerwanie z przeszłością okazuje się trudniejsze niż w zamierzeniach Zohana i mężczyzna musi ratować skórę przed dawnymi i nowymi wrogami, z których największym jest bezwzględny i okrutny Duch (John Turturro). Oj, lepiej nie zadzierać z fryzjerem!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   wateusz
   Czas publikacji:
   środa, 27 marca 2013 12:27
 • piątek, 15 marca 2013
  • #1 Co w weekend

   Czytasz właśnie pierwszy wpis z nowej serii "Co w weekend", pod koniec każdego tygodnia – czwartek albo piątek będą na stronie przedstawiane ciekawe filmy, które będzie można obejrzeć w telewizji. W obecny weekend najlepsza będzie sobota aniżeli niedziela czy piątek, na sobotę odnaleźliśmy aż cztery fascynujące tytuły, zaś w piątek zaledwie dwa tytuły filmowe, natomiast w niedzielę trzy. Poniżej zestawienie weekendowe z pełną informacją o tym filmie.


   Piątek – 15 marca 2013:


   Chłopaki też płaczą (TVP1, godz. 21:35) - Urocza letnia komedia o perypetiach damsko-męskich. Peter po rozstaniu ze swoją dziewczyną będzie próbował zapomnieć o niej na Hawajach. Jednak do tego samego kurortu przyjeżdża właśnie jego ex-dziewczyna... ze swoim nowym chłopakiem.


   Transformers zemsta upadłych (TVN godz. 20:00) - Gdy Sam Witwicky dowiaduje się prawdy o pradawnych początkach Transformersów, musi zaakceptować swoje przeznaczenie i dołączyć do Autobotów – Optimusa Prime i Bumblebee w epickiej walce z Deceptikonami, które powróciły silniejsze niż kiedykolwiek, by zniszczyć cały nasz świat.


   Sobota – 16 marca 2013:


   Death Race: Wyścig śmierci (TVP1, godz. 21:25) - Widzowie, śledzący sporty ekstremalne i programy typu reality, są spragnieni coraz bardziej brutalnych widowisk. Największe emocje budzą wyścigi samochodowe organizowane w więzieniach – mordercy i przestępcy nie cofną się przed niczym, gdy nagrodą jest wolność. 


   Miasto śmierci (TVP2, godz. 22:10) - Lauren, ambitna reporterka amerykańskiego dziennika, by awansować stara się rozwikłać tajemnicę gwałtów w robotniczej dzielnicy El Paso. Kiedy odkrywa, że jedna z ofiar, z którą przeprowadziła wywiad, nie żyje, zwykłe dziennikarskie śledztwo zaczyna zagrażać również życiu Lauren.


   Zanim odejdą wody (TVN, godz. 21:30) - Peter Highman po raz pierwszy ma zostać ojcem - jego żona ma urodzić dziecko już za pięć dni. Peter pragnie towarzyszyć jej podczas porodu. Jego plany legną w gruzach, kiedy przypadkiem spotka początkującego aktora - Ethana Tremblayego, który nakłania go do towarzyszenia w podróży samochodem 
   Transporter (TV4, godz. 21:00) - Były komandos Frank Martin jest najlepszy w swej robocie jako transporter - przewozi dowolne ładunki we wskazane miejsce... szybko, solidnie i bez zbędnych pytań. 

   Niedziela 17 marca 2013:


   Randka w ciemno 9TVP1, godz. 21:20) – film ten to pełna emocji i humoru historia Majki , próbującej odnaleźć się po burzliwym związku ze starszym od siebie mężczyzną. Nie brakuje jej także innych miłosnych perypetii. 


   Taxi 3 (TVP2, godz. 20:05) - Daniel i Emilian znowu powracają na nasze ekrany. Tym razem w stylu lepszym niż to było w części 2. Znowu mamy do czynienia z Azjatami tylko że tym razem bandyci przebrani są za mikołajów. 


   Godziny szczytu 3 (TVN7, godz. 20:00) - Najnowszym zadaniem Lee jest ochrona ambasadora Chin, który ma wygłosić ważne przemówienie. Podczas występu publicznego zostaje postrzelony. 


   Po każdym wpisie będziemy dziękować portalowi Filmweb.pl za ich Program TV, na którym opieramy nasze zestawienie, bowiem ma niezmiernie dobre opcje filtrowania programu np. po filmach lub serialach, więc nie trzeba długo szukać, zaś co więcej możemy orzec jaką notę ma dany tytuł filmowy od ludzi którzy już go obejrzały.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   wateusz
   Czas publikacji:
   piątek, 15 marca 2013 12:53
 • piątek, 01 marca 2013
  • Ronin już dziś w TVN

   Już dzisiaj mam dla czytelników pierwszą zapowiedź filmu, który również dziś ukarze się w stacji telewizyjnej TVN punktualnie o 22:30. Brytyjsko-amerykański film "Ronin", który w kinach zadebiutował w 1998 roku (w Polsce rok później) za kamerą którego stanął John Frankenheimer. Film dostał tylko trzy statuetki filmowe, jednak bardzo dobrze jest oceniany przez widzów – na polskim portalu Filmweb produkcja ta ma ocenę 7,6 na 10 możliwych, natomiast na amerykańskiej stronie o filmach Imdb ma notę 7,2. Trailer filmu można obejrzeć tutaj. Powinno się też powiedzieć coś o obsadzie, która jest także bardzo dobra, wystąpił przykładowo Robert De Niro, Jean Reno, Natascha McElhone, a także Sean Bean.

   Grupa fachowców od zadań specjalnych (dodać należy - wyjętych spod prawa) ma za zadanie zdobyć tajemniczą walizkę przewożoną przez tajemniczego osobnika i przez jego tajemniczą obstawę. Pod dowództwem pięknej niewiasty rozpoczynają akcję. Niespodziewanie okazuje się, że walizką interesują się i inne organizacje (mafia? szpiedzy? agenci?). To stanowi pretekst do pokazania jak największej ilości bardzo efektownych pościgów po ulicach i bezdrożach Francji, włączając w to nawet małe alejki w miasteczkach.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   wateusz
   Czas publikacji:
   piątek, 01 marca 2013 11:05
 • środa, 27 lutego 2013
  • Start bloga

   Większość z nas filmy ogląda głównie w telewizji i zwykle wygląda to tak że oglądamy jakiś film nie od samego początku, gdyż przez przypadek zmieniając kanały natrafiliśmy na scenę która nas zainteresowała, kończymy i nawet nie wiemy co to za film był. Ten blog będzie informował o ciekawych filmach w polskiej telewizji. Warto tutaj od czasu do czasu zajrzeć, gdyż będzie można dzięki temu obejrzeć ciekawy film i stać się nieco bardziej świadomym tego co oglądamy.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   wateusz
   Czas publikacji:
   środa, 27 lutego 2013 15:58

Kategorie

Kanał informacyjny

Polecane strony

Opcje Bloxa